129 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Česká a světová literatura
  Počet stran: 301
  Nakladatel: E-knihy jedou
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Mladá lékařka Tamara pochází z Ruska. Její rodina nedávno přesídlila do Prahy a ona se snaží nalézt odpovídající uplatnění. Když se Tamaře podaří tento problém vyřešit, nastanou další a podstatně složitější. Musí čelit svým příbuzným, řešit problematický partnerský vztah i bojovat o rodové dědictví. Tamara zjišťuje, že její rod už po staletí ukrývá obrovské tajemství.
  Román se odehrává v současné Praze, v Rusku, ale také v Paříži. Děj románu líčí jak současný život, tak historické události, které současnost neustále ovlivňují.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martina Mouseová

14. 08. 2019

Oddechovka z pera české autorky – TAMARA recenze knižní blogerky Mory Leray, vzaplaveknih.cz Ruská rodina, hlavní hrdinka prvotřídní lékařka, tajemné dědictví. Těmito slovy by se dala Tamara popsat… K Tamaře jsem se dostala díky autorce Martině Mouseové, která mi nabídla knihu ve formátu e-book, a já jí za to moc děkuji. A protože mě to zaujalo, ke svým závazkům, kterých poslední dobou opravdu nemám málo (a jsem samozřejmě hrozně ráda, že mě autoři a nakladatelství oslovují, jelikož to vždy považuji za úžasné příležitosti, ale víte co, časová vytíženost je něco příšerného), jsem si Tamaru nakonec s radostí také přihodila. A překvapivě jsem se ani nemusela nijak zvlášť stresovat s tím, že nestíhám. Měla jsem dočteno za dva dny a moc jsem si to užila. … kompletní recenze: https://mouseovamartina.wixsite.com/website/o-autorce-copy-1 … Tak co? Zkusíte to? Pustíte se do Tamary? Teď v létě by to mohlo být ideální. Mora


Doporučujeme