Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Tajemství lady Gwyn

Sabrina Jeffries

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Historické romance
  Počet stran: 296
  Nakladatel: Baronet
  Série: Dynastie vévodů
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Major Joshua Wolfe, vnuk vévody z Armitage, se vrátil z napoleonských válek jako invalida. Protože jeho rodina neměla žádný majetek, je zaměstnán jako myslivec na panství Armitageů. Zatrpklého mladého muže, který má stále ještě psychické problémy, přitahuje lady Gwyn, nevlastní sestra současného vévody. Kvůli své chromé noze je však přesvědčen, že u ní nemá žádnou naději, a proto se jí vyhýbá.
  To se však změní, když ho její bratr, vévoda z Thornstocku, zaměstná jako osobního strážce, který má na ni dávat pozor během jejího společenského debutu v londýnské vyšší společnosti. Lady Gwyn totiž zřejmě ohrožuje její bývalý ctitel kapitán Malet, který si už kdysi nechal zaplatit za to, že se jí vzdá, ale při trvalém nedostatku peněz znovu uvažuje o tom, jak by ji mohl využít pro své nekalé účely.
  Joshua a Gwyn poznávají blíže jeden druhého, ale jejich sbližování brání minulost, která je oba tvrdě poznamenala a která stojí v cestě jejich štěstí. Dokážou důvěřovat jeden druhému natolik, aby se od ní oprostili a mohli vstoupit do společného života?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme