69 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 272
  Nakladatel: Epocha
  Série: Kulhavý bůh
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2009
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  Arthur Waldhorn pracuje ve stínech. Umí zajistit leccos a pro leckoho. Málokdy se mu však stává, že jej chce zákazník zavraždit, a ještě méně vstupují do jeho života agenti, tajné služby a mafiánské klany. A jako by to nestačilo, navíc ještě upíři, starší rasy a další podivné bytosti. Počet Arthurových nepřátel roste stejně jako počet záhad v jeho životě. Zdá se, že se všichni zajímají právě o něj, aniž on sám tuší, kým vlastně ve skutečnosti je… Antonín Thurnwald (1972) sází ve své tvorbě především na žánr tzv. dark fantasy, v němž se prolínají prvky hororu a klasické sword & sorcery. Hlavní hrdina jeho příběhů, Julián z Amberdaxu, vystupuje v knihách Gramarínová věž (2005), Meč strachu (2007) a Prokletí Stradarcamu (2008). Štvanice, první díl série Kulhavý bůh, je pak svébytnou variací na dílo v současnosti nejpopulárnějšího tuzemského spisovatele fantastiky, Jiřího Kulhánka. Více o autorovi naleznete na www.gramarine.net.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

07. 07. 2013

Zajímavý ala Kulhánek kterého jsem s chutí přečetl,bohužel nezdá se že plánovaných 5 dílů někdy bude. I tak ale docela doporučuji.

Stanislav

11. 07. 2013

Jako od Kulhánka, škoda, že tu je jen 1. díl, který končí uprostřed akce. Jak již psal předchozí recenzent, chtělo by to dodat další díly.


Doporučujeme