e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Stříbrná křídla

Camilla Läckberg

339 Kč

  Kategorie: Severské krimi
  Počet stran: 376
  Nakladatel: Metafora
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  Volné pokračování mezinárodního bestselleru Zlatá klec

  Fayein exmanžel Jack je ve vězení a ona sama začala nový život napůl mezi Itálií, kde v luxusním sídle ukrývá svou dceru a matku, a Švédskem, odkud řídí prosperující kosmetické impérium Revenge. Zrovna když si myslí, že už má všechno zlé za sebou, se ale celá její existence znovu ocitá v ohrožení.

  Jackovi se podaří utéct z vězení – a hned nato se někdo pokouší skoupit všechny akcie Revenge a firmu tak nepřátelsky převzít.

  Faye nechává dceru i matku v bezpečí italského domova a vydává se do Stockholmu, aby podnik zachránila. V luxusním hotelu v centru metropole se setkává s finančníkem Davidem, je jim spolu dobře a po několika dalších schůzkách spolu navážou důvěrný vztah. David právě prochází náročným rozvodem a Faye má opravdu komplikované období, přesto se do sebe bezhlavě zamilují a připadá jim, že společně všechny překážky překonají.

  Faye kontaktuje původní majitelky akcií, které prodaly svůj podíl v Revenge, a zjišťuje, že všechny jednaly pod nátlakem. Snaží se zjistit, kdo za zákeřným podkopáváním firmy stojí, kdo jí chce podnik ukrást, brzy si ale uvědomuje, že sama to nezvládne.

  S Ylvou a Alicí kdysi stály proti sobě, nyní se však pouští do společného boje. Silná trojice zosnuje plán na záchranu Revenge a společně brání i hrozícímu nebezpečí ze strany Jacka.
  Může ale ještě vůbec někomu věřit?

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Kateřina Dušáková

29. 11. 2020

Metafora nám naservírovala výbornou kombinaci thrilleru, špetku krimi a lízla to úplně maličko romantikou a erotikou, ovšem skutečně jen okrajově. Nejvíc ze všeho jde tedy o thriller a ty jsou na podzim, alespoň pro mě, tou nejlepší možnou volbou. A tady jsem nesáhla vedle. Ta emotivní jízda rozhodně stála za to a velice doporučuji všem, kteří nechtějí plytký a nudný příběh, ale něco drsnějšího a dramatičtějšího. Tečka. Konec. Hotovo. Celou recenzi najdete na vendi13.blogspot.cz

Kateřina Dušáková

29. 11. 2020

Dočteno – rozčarování pokračuje, přestože druhá polovina byla o něco svižnější. Stále však byly momenty, kdy jsem v duchu řvala: Tak už dost! Ok, mám knihu za sebou, celou řadu výtek na jazyku a kloním se k hodnocení maximálně tři a půl. Jenomže autorka si nedokázala říct dost a samotný závěr je… bez spoilerů… průser a bude ji stát další půl bodu dolů. Ne nadarmo se říká, že v nejlepším je potřeba přestat. Vystihnout správný moment, kdy je vše akorát není snad, tomu rozumím, nicméně nadšení, které převládalo po dočtení prvního dílu, zhořklo a v puse mám příšernou pachuť zklamání. Celou recenzi najdete na vendi13.blogspot.cz


Doporučujeme