Star Trek: 2311 Hadi v rozvalinách

David R. George III

179 Kč

Kategorie: Sci-fi
Počet stran: 364
Nakladatel: Brokilon
Série: Star Trek: Éra zatracených
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Byl to rok hanby, rok, který si pozdější generace budou pamatovat jako ten, jenž změnil průběh dějin za cenu tisíců životů. Rok, kdy se udál Tomedský incident.

Uprostřed eskalujícího politického napětí mezi Federací, Klingony a Romulany, pokračuje Hvězdná flotila v průzkumu Galaxie, a to čím dál agresivněji a rychleji. Také vyvíjí prototyp hvězdné lodi, od kterého si slibuje dokonce revoluci v průzkumu vesmíru. Experiment však vede ke katastrofě a zpustošení oblasti nebezpečně blízko Romulskému hvězdnému impériu. To došlo k závěru, že Federace začala testovat zbraň hromadného ničení.

Jak vyzbrojování na obou stranách Neutrální zóny pokračuje, je kapitán John Harriman z federační vlajkové lodi U.S.S. Enterprise NCC-1701-B povolán, aby se v této dějinné události střetl se svým nejstarším nepřítelem.

Kvadrant Beta dělí od totální války jeden špatný krok...


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

21. 11. 2018

Temné stíny skryté za zářivým štítem Federace,nebo tak něco....Docela zajímavé čtení i když hlavně proto že v tomhle vesmíru Mirka Dušína jsou takové ošklivoučké intriky prostě nečekané,jinak kniha se čte příjemně a rychle,prostě klasická ST jednohubka-extra body davám za vydání(konečně) něčeho aspoň trochu blíž éře Kirka.


Doporučujeme