Stačí jen dotyk

Colleen Oakleyová

249 Kč

Kategorie: Ságy
E-Knihy
Počet stran: 325
Nakladatel: Fortuna Libri
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Jubilee Jenkinsová odmalička trpí nevšední chorobou: má alergii na lidský dotyk. Poté co na střední škole málem přišla o život po prvním polibku, odešla do ústraní a začala žít svůj život v naprostém osamění. Po matčině smrti je však nucena postavit se znovu tváří v tvář vnějšímu světu a jeho nástrahám.

Získá zaměstnání v knihovně, kde se seznámí s Erikem a jeho adoptivním synem Ajou. Chlapec prožil trauma, neboť ztratil oba rodiče, z jejichž smrti se obviňuje, je „svůj“, avšak s Jubilee si jako zázrakem rozumí. Eric se musí vyrovnat jak s Ajovou labilní povahou, tak s problémy s vlastní dcerou z prvního manželství. I Eric se s Jubillee spřátelí, najde v ní oporu a zamiluje se do ní. Rozhodne se, že si k ní najde cestu prostřednictvím knih a naučí ji milovat život.

Stačí jen dotyk, aby byl šťastný. Stačí jen dotyk, aby zemřela. Stačí jen dotyk a příběh o lásce dvou lidí vás chytí za srdce a nepustí až do poslední strany.

Collen Oakleyová je americká spisovatelka. Pracovala jako šéfredaktorka ženského časopisu o zdraví  Women´s Health & Fitness a redaktorka Marie Claire. Její články, eseje i rozhovory různými zajímavými osobnostmi vyšly ale i v New York Times a dalších ženských časopisech a na webech věnujících se ženským sportům.  Její románová prvotina Befor I Go zaznamenala velký úspěch. Román vypráví příběh mladé ženy s rakovinou prsu, která se před smrtí rozhodne najít svému manželovi novou životní partnerku.

Collen žije se svým manželem, čtyřmi dětmi  a nejpřítulnějším křížencem německého ovčáka Baileym v Atlantě.  Píše nejraději v pyžamu a popíjí u toho víno (pomáhá jí to zvládnout čtyři školoupovinná zlobidla). Říká, že pokud by měla být zvířetem, byl by to lenochod. Colleen najdete na webu www.ColleenOakley.com a také na facebooku.

 


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit