e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Služebník

James C. Hunter

178 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 224
  Nakladatel: Baroque Partners
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Kniha Služebník je klasickým příběhem obchodní literatury, odhalující principy vedení službou.

  John Daily je byznysman, jehož zjevně úspěšný život se začíná vymykat kontrole. Cítí se pod psa a selhává ve všech svých vedoucích rolích – ať už jako šéf, manžel, otec či trenér. Aby si dal svůj život do pořádku, neochotně souhlasí s účastí na týdenním semináři, zabývajícím se leadershipem, pořádaném v odlehlém benediktýnském klášteře.

  Mnich, který vedl seminář, byl k Johnově překvapení bývalý obchodní manažer a legenda na Wall Street.  Mnich vzal Johna pod svá křídla a stal se jeho průvodcem k prostému a pravdivému poznání, že skutečnou podstatou leadershipu není moc, ale autorita, která je založena na vztazích, lásce, službě druhým a obětech.

  Společně s Johnem čtenáři zjistí, že principy, popsané v této knize, nejsou ani nové, ani složité. Nevyžadují žádný zvláštní talent nebo schopnosti; jsou založeny na posilování respektu, zodpovědnosti a zájmu o lidi kolem nás. To je možná důvod, proč Služebník oslovil tolik čtenářů z různých oborů. Toto poselství se dá aplikovat kdekoli a na kohokoli – ať doma nebo v práci.

  Pokud jste unaveni z knih, které místo aby něco naučily poučují, pokud hledáte efektivní způsob, jak zdokonalit své schopnosti vést, pokud chcete pozorumět nadčasovým vlastnostem, které vedou k dlouhotrvajícímu a smysluplnému úspěchu, je Služebník právě tou knihou, kterou byste neměli minout.

  Kniha byla přeložena do více než 14 jazyků a prodalo se jí víc jak 3,5 milionů výtisků.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit