e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

259 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 480
  Nakladatel: Epocha
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Druhá světová válka skončila vítězstvím nacistického Německa. Ihned v roce 1945 začala stavba Hitlerova valu, známého pod prostým názvem Zeď, který přetnul euroasijský kontinent od severu k jihu. Území na východní straně využívala Luftwaffe jako střelnici. Koktejl jaderných, biologických a chemických zbraní vrátil bývalé Rusko do středověku, zároveň však způsobil nové mutace. A to nejen fyzické, ale také mentální… Podaří se vojákům SEALs unést jednoho výjimečně nadaného jedince? Mohou jeho telekinetické schopnosti zabránit vypuknutí třetí světové války mezi USA a Velkoněmeckou říší? A jak se žije ve stále se zmenšujícím protektorátu Čechy a Morava? Nový vůdce Reinhard Heydrich pokračuje v odsunu zbývajících Slovanů na východ, ale co odsun vlastně znamená – vyhnání za Zeď, nebo rovnou smrt?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

30. 04. 2020

Jak se mi autorovi předchozí díla Inferium,serie Imperium líbila,tak tohle jsem dočetl jen ztěžka.Mám alternativní historie rád,ale tohle mi přišlo dost těžkopádné a takové bez šťávy.

Stanislav

30. 04. 2020

Je to něco jako vezmeme dvě povídky a uděláme z nich jednu knihu a čtenáři řekneme jak to víceméně dopadne hned na začátku...jó a ještě to vždycky ukončíme v okamžiku kdy to začne vypadat zajímavě.Na úroveň průměru to zachraňuje jen fakt že autor opravdu umí dobře psát.

Stanislav

30. 04. 2020

.... autor opravdu umí dobře psát. TAK JAKO CHÁPU ŽE NA PALMKNIHÁCH NEJSOU SCHOPNÍ PROVOZOVAT DELŠÍ RECENZE,ALE SNAD ASPOŇ POČÍTADLO ZNAKŮ BY TAM NĚKDO MOHL ZVLÁDNOUT ZBASTLIT NE?

Hana Cejka

19. 12. 2020

Veliké zklamání! První část ještě ušla, druhou část jsem dočetla jen s přemáháním, očekávaje, že se něco podstatného stane. Vlastně jen detailní vysvětlení faktů, známých z první části - zcela zbytečné. Novela (první část) tak byla umělé roztažena na román. Jako prvotina nezkušeného autora by to ještě prošlo, pan Bureš ale zcela zahodil zajímavé téma.


Doporučujeme