e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Ragnarok za polovic

Seanan McGuire

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy
  Počet stran: 323
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: InCryptid
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  „MĚSTEM OBCHÁZÍ DĚSIVÝ NETVOR, KTERÝ VRAŽDÍ POHLEDEM…“

   … zatímco hlavní hrdina románu upírá svůj pohled do hlavně pistole!

   Když Alex Price souhlasil, že se vypraví do Ohia, aby dohlížel na chovný program bazilišků a pomohl své sestřenici-telepatce při zotavování, nečekal, že kolem toho bude tolik mrtvých. V zoo, kde Alex pracuje, se však objevují mrtvoly a jeho přítelkyně – Shelby Tannerová, australská zooložka se zálibou ve velkých kočkovitých šelmách – začíná být nedůvěřivá.
  A co hůř; všechna těla byla částečně proměněna v kámen…

  Třetí kniha série InCryptid přivede čtenáře na nová místa a seznámí ho s novým členem rodiny, přičemž se Alex snaží ustát náročnou pozici mezi běžným životem, prací a touhou nenechat se proměnit v zahradní sochu. Na scéně se objevují staří i noví přátelé a nebezpečí číhá na každém rohu.

  Seanan McGuire se narodila v Kalifornii, je autorkou urban fantasy sérií October Daye a InCryptid a několika samostatných knih. Zároveň píše pod pseudonymem Mira Grant, skládá vlastní hudbu a kreslí. Ve volném čase se věnuje procházkám, sledování filmů a psaní blogu. Žije na farmě v severní Kalifornii, kterou sdílí se svými kočkami Alicí a Thomasem, děsivou sbírkou panenek a hororových filmů. V roce 2010 získala cenu Johna W. Campbella za nejlepšího nového autora a její novela Feed (publikovaná pod pseudonymem Mira Grant) byla zařazena do žebříčku nejlepších knih roku 2010 podle Publishers Weekly.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme