Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se sama pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?

Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé
Počet stran: 792
Nakladatel: Cooboo
Série: Půlměsíční město
Díl: 1.
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN tištěné knihy: 978-80-766-1080-4
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

E-knihy snadno a bez čekání
Jak číst e-knihy

E-knihy lze číst na čtečkách, běžných smartphonech, tabletech i počítačích. Více info v našem průvodci světem e-knih.

Na čem číst e-knihy

E-knihy nabízíme ve formátech epub, mobi a pdf. E‑knihy lze číst na většině běžných multimediálních zařízeních, kde je instalovaná software čtečka, či aplikace podporující zmíněné formáty. Zdali je e-kniha ve všech formátech záleží výhradně na nakladateli.

E-knihy lze číst na
 • smartphonech Android nebo iOS
 • tabletech
 • stolních počítačích
 • speciálních čtečkách e-knih (Pocket Book, Kindle, atd.)
Stažení e-knihy do vašeho zařízení
 • systém vás během nákupu vyzve k založení účtu a automaticky vytvoří vaši knihovničku
 • jakmile dokončíte nákup a proběhne platba, e‑kniha se objeví ve vaší knihovničce
 • v knihovničce kliknete na formát, který požadujete stáhnout a e‑kniha se stáhne do vašeho zařízení
 • z knihovničky můžete rovněž e-knihy zasílat rovnou do vaší čtečky. Proces odeslání naleznete v naší nápovědě
Co je to knihovnička
 • knihovnička je užitečný nástroj ke stahování, vyhledávání a organizaci e-knih i audioknih
 • knihovničku získáte zdarma při registraci
 • najdete ji po přihlášení v pravém horním rohu
Platíte rychle a bezpečně
převodem visa mastercard paypal
Jak u nás zaplatíte? Online platba kartou - nejoblíbenější metoda
 • lze hradit e-knihy, audioknihy i tištěné knihy, karty Visa, Master Card, Maestro, e-zboží ihned ke stažení  fyzické  expedujeme do 24 hod
 • bez poplatku
Platba expresním převodem 
 • lze hradit e-knihy, audioknihy i tištěné knihy, podporují jen některé banky, okamžitá platba, zboží ihned zpřístupněno expedici
 • bez poplatku
Platba běžným převodem
 • lze hradit pouze e-knihy, audioknihy, dárkové poukazy
 • platbu nutno provést manuálně na č. účtu a s  var. symbolem
 • platba připsána za 1-3 dny
 • ihned po připsání platby expedujeme
 • bez poplatku
PayPal
 • mezinárodní platební systém Paypal napojený na tisíce e-shopů
 • transakce probíhá okamžitě
 • pomáhá řešit i reklamace plateb
 • bez poplatku
Dobírka
 • lze hradit pouze fyzické produkty - tištěné knihy
 • platba až přímo u kurýra při převzetí zásilky
 • 39 Kč, při objednáve nad 799 Kč ZDARMA
Proč nakupovat na Palmknihách

Čtenařské recenze

Nezávislé recenze čtenářů Palmknih a Databáze knih

93%
707 hodnocení
Nezávislé hodnocení
 • součet čtenářských hodnocení z nezávislého portálu Databázeknih.cz a e-shopu Palmknihy.
 • jednotlivá hodnocení a recenze naleznete v příslušných záložkách.

Celkové hodnocení Databazeknih 93%

Čtenářská recenze
08.11.2020

Páni.... tohle bylo něco neuvěřitelného... nemám slov...

Čtenářská recenze
12.11.2020

Tak tuhle jízdu jsem si teda moc užila. Knihy od Maas už nějakou dobu čtu, takže když jsem se doslechla, že vychází tato novinka, neváhala jsem a objednala ještě v předprodeji. A rozhodně jsem neudělala chybu, protože to bylo jako vždy parádní počtení. Postavy mi byly sympatické hned od začátku, o to větší překvapení pro mě bylo, když většinu z nich Maas hned ze začátku odkráglovala. Každopádně Bryce mě opravdu hodně bavila. Líbily se mi její sakrastické poznámky a že byla prostě obyčejná holka, co nějak netrápilo, že vlastně nemá mezi spoustou mocných bytostí téměř žádné nadání. Stejně tak mi k srdci přirostl i Hunt, který měl za sebou dost pohnutý osud a čekala jsem, jak se jeho osobnost bude postupně měnit. Bylo mi totiž jasné, že mezi ním a Bryce to bude jiskřit. Rozhodně oceňuji to, že Maas tady co se týče jejich vztahu nespěchala. Pozvolný vývoj této romantické linky tak působil hodně uvěřitelně. Musím vyzdvihnout scénu, kdy se Hunt vrátil z úkolu, kterým ho pověřil Micah a byl psychicky na dně. Bryce se o něj pak starala a ačkoliv na tyto ťuťu ňuňu scény úplně nejsem, dost na mě zapůsobilo, jak to bylo celé citlivě napsáno. Tehdy si člověk uvědomil to břemeno, které Hunt nesl na zádech a které ho drtilo i přestože měl za normálních okolností masku drsňáka. Z dalších postav jsem si oblíbila Hepaxii a Rhuna (očekávám vývoj vztahu v dalších dílech :D ), rozhodně pak Syrinxe, ten byl prostě boží zvířátko a fakt jsem doufala, že ho Bryce zachrání. No a také ohnivou skřítku Lehabah, jejíž závěrečná scéna mě opravdu dojala (a věřte, že to se často nestává). Samotný závěr byl snad více než epický. Trochu mě možná mrzí, že Bryce najednou nabyla takové moci, protože se mi to nastavení poloviční víly bez magie docela líbilo, ale věřím, že Maas ví, co dělá, a pokračování bude stejně skvělé jako první díl. Už teď se na něj nemůžu dočkat!

Čtenářská recenze
13.11.2020

Jak já jsem se těšila na tuhle knihu. Bylo mi jasné, že Mass napsala další úžasnou sérii. A taky že jo. Začátek byl takový pomalý, nudný. Byl tak zamotaný, že jsem se v tom vůbec nevyznala. Strašně moc nadpřirozených bytostí. Všemožná jména, které jsem si za boha nedokázala zapamatovat. Nějaké věci mi nedávali vůbec smysl. Ale když se to rozjelo.. ach jo. To utrpení, které Bryce prožívala. Jak byla úplně prázdná. Bylo mi jí strašně líto a neobešlo se to bez slz (jak jinak). Co se týče postav. Strašně jsem si jich oblíbila. Počínaje Lehabou, která byla strašně otravná, ale vždycky jsem se nad jejích chováním zasmála. To, co udělala pro Bryce, mě strašně dojalo. Další je Ruhn, kterého jsem si oblíbila od jeho první zmínky v knize. Bylo vidět, že mu na Bryce záleží. A to, jak se k sobě chovali... Mluvili spolu ironicky a neustále se kočkovali a i přesto (nebo právě kvůli tomu) bylo poznat, že jim na sobě záleží. To mi vždy vyvolalo úsměv na tváři. Za každý situace a bez váhání jí chránil. Když něco potřebovala, hned byl u ní. Hunt.. to je moje druhá nejoblíbenější mužská postava, kterou Mass kdy napsala (první je Rhys, samozřejmě). To, čím vším si prošel, ale stejně měl v sobě tu jiskřičku naděje, že bude žít podle své představy. Jak se neváhal obětovat, když Bryce hrozilo nebezpečí. Oni měli úžasný vztah. Jeden pro druhého by položili život. Bryce ani nemá cenu zmiňovat. Strašně moc jsem si jí oblíbila. Už jen tím, jak šla do každé výzvy, která se jí naskytla. Jak ani na vteřinku neváhala se obětovat pro své milované... Posledních sto stran jsem probrečela, protože sakra! Jak nám tohle autorka mohla udělat? Nicméně se strašně těším na další díl. Doufám, že by u téhle série mohla Mass udělat výjimku a nechat dvojici spolu po celou sérii. V předešlých sérií nikdy hlavní hrdinka nezůstala s tím prvním (ačkoliv to mi nevadilo, ale tady by mohla ty dva nechat spolu. Protože si to zaslouží. Přeci nebojovali pro nic za nic, ne?)

Doporučujeme

Nově také tištěné knihy

Online knihkupectví Palmknihy vám nyní nabízí také tištěné knihy. Vaše oblíbené tištěné tituly obvykle expedujeme do 24 hodin.

Doručení ZDARMA při nákupu nad 799 Kč
Heureka vítěz zábava a volný čas Heureka vítěz knihy a e-čtení

Už více než 20 let si k nám chodíte pro napětí, fantazii, lásku i pro nové vědomosti. Děkujeme!