e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Půlměsíční město: Rod země a krve

Sarah J. Maasová

219 Kč

  Formát titulu:
  Půlměsíční město: Rod země a krve epub, pdf, mobi
  Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé
  Počet stran: 792
  Nakladatel: Cooboo
  Série: Půlměsíční město
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se sama pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Zuzak 82

10. 10. 2020

Kniha má skoro 800 stran, ale bavila od začátku do konce. Spisovatelce se opět podařilo vytvořit fungující romantickou linku, sympatické postavy, dobře vykreslit vztahy mezi nimi a k tomu vytvořit nový fungující svět. Prostě přesně to, co mě na knížkách S.J.Maas baví. Dávám 90%.

Karolína Rudolf

20. 01. 2021

Je to pro mě první kniha od autorky.. přečetla jsem si jí díky databáze knih a nelituji! Byla úžasná, chci si u knihy odpočinout od každodenních starostí a ponořit se do příběhu a to kniha splnila úžasně :)... bála jsem se jak někteří psali dlouhé popisování, musím říct, že mi to vůbec nepřišlo.. celkově mi to sedlo a ani chvilku jsem se nenudila .. ten příběh sem úplně hltala ... líbilo se mi vše láska, přátelství, intriky, rozuzlení jsem opravdu nečekala, takže za mě top! Jen doporučuji! Zkusím další knihy od autorky!


Doporučujeme