Prstenec prozření

Julie Nováková

139 Kč

Kategorie: Sci-fi
Počet stran: 240
Nakladatel: Brokilon
Série: Blíženci
Díl: 1.
Rok vydání: 2015
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Edice "Evropská space opera"

„Co může srazit na kolena celou civilizaci? Válka? Vyčerpání zdrojů?“

„Totální prohra. Vědomí, že je konec, dál už to nejde.“

 

Stalo se snad něco takového pradávné civilizaci Hvězdoměnců, která po sobě zanechala jen síť mezihvězdných zkratek? Je to důvod, proč je tunelů konečné množství a lidstvo nyní naráží na jejich limity?

Aby pronikalo dál do vesmíru, musí se naučit vytvářet nové tunely – zatím však plně nerozumí ani principu těch současných. Kdo by si také dokázal představit procesy na mnoharozměrné úrovni?

Možná člověk, který už není tak docela člověkem, jak ke svému šoku zjistí kyberneuroložka Celeste Hewittová v nejpodivnějším případu své značně neortodoxní praxe. Mohou být dva znetvoření mutanti, které s vypětím sil udržoval při životě ilegální genový inženýr, jedním z kousků skládačky vedoucí k novým mezihvězdným tunelům? A mohou pomoci informace, které má na despotické Nirváně s nasazením života získat elysijský agent, který nezná ani své vlastní jméno a mívá nebezpečné sny?

Další dílek možná spadl do klína trojici vědců, kteří cesty zkoumají – ti se však musejí dát na zběsilý útěk před nepřáteli. A postupně se schyluje k nové válce...


První díl trilogie.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme