e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Prohnilé království

Erin Watt

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 320
  Nakladatel: Baronet
  Série: Royalové
  Díl: 5.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví.

  Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a city k němu ji jen matou.

  Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout.

  Možná má pravdu.

  Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petra Heřmanská

28. 09. 2018

Musím říct, že mě Prohnilé království bavilo mnohem více, než předchozí díl Padlý dědic. Nebude zde chybět ani akce, stejně, jako nechyběla ani u předešlých dílů. V této knize se totiž sejdou snad všichni nepřátelé Royalovic rodiny, a tak začne boj doslova o jejich přežití a o odhalení tajných spiklenců a zrádců. Na této sérii se mi líbí, že se z romantické knížky (počínaje Papírovou princeznou) postupně stává taková romanticko-kriminální série, což je osvěžující změna :)) Více zde: https://bookhunter5.wordpress.com/2018/09/28/v-tomhle-svete-nikdo-royalum-neunikne-prohnile-kralovstvi/


Doporučujeme