e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Převorství u pomerančovníku

Samantha Shannonová

299 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé
  Světové fantasy
  Počet stran: 848
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Svět je nesmiřitelně rozdělený. Královenství nemá dědičku. A dávný nepřítel se probouzí.

  Inyské říši už přes tisíc let vládne berethnetská dynastie. Královna Sabran musí povít dědičku, aby svou zemi zachránila před zkázou. Stále si však nezvolila druha a ke dveřím její ložnice se plíží hrdlořezové.

  Ead Duryanová je u dvora jednou z mála cizinek. Vypracovala se na pozici dvorní dámy, ve skutečnosti ovšem zůstává věrná utajenému společenství Rudých panen. Nespouští oči z královny Sabran a pomocí magie ji tajně chrání.

  Na opačné straně temného moře se Tané celý život cvičí v bojovém umění, aby se mohla stát dračí jezdkyní. Okolnosti ji však doženou k rozhodnutí, které ohrozí celou její budoucnost.

  Západ a Východ tvrdošíjně odmítají spolupracovat, ale síly zla procitají z tisíciletého spánku…

  -----

  Převorství u pomerančovníku je brilantní, odvážný a oslnivý klenot. Samantha Shannonová vytvořila fascinující svět plný hloubky a nebezpečí, s postavami, za kterými bych šla až na konec světa. Bylo mi ctí tuto knihu číst a jsem nadšená autorčiným talentem. Nemůžu se dočkat, až si tento román užijí i ostatní.
  — Victoria Aveyardová, autorka série Rudá královna

  Představivost a světy Samanthy Shannonové jsou ohromující. Oslava fantasy, která propojuje moderní myšlenky s klasickým vyprávěním.
  — Kirkus Reviews


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

30. 04. 2020

Vemi dobreee


Doporučujeme