e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Poutník, čarodějnice a červ

Christopher Paolini

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Beletrie pro děti
  Počet stran: 224
  Nakladatel: Fragment
  Série: Příběhy z Algaësie
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Dlouho očekávaná novinka od legendárního Christophera Paoliniho! Nové příběhy ze světa série Odkaz Dračích jezdců.

  Už je to rok, co Eragon opustil Alagaësii, aby vyhledal vhodný domov k založení nové generace Dračích jezdců. Teď se potýká s nekonečnou záplavou úkolů: výstavbou pevnosti, dohadováním s dodavateli, hlídáním dračích vajec, jednáním s bojovnými urgaly a povýšenými elfy. Vytržení z každodenní rutiny však nabídne vidění Eldunarí, nečekaná návštěva a také vzrušující urgalská pověst, jež mnohé změní.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petra Heřmanská

16. 10. 2019

Na návrat do světa Alagaësie jsem se nesmírně těšila. Musí se mít však na paměti, že se bude jednat o krátké příběhy doplňující Eragonův a Safiřin svět, nikoliv o jednu z jeho známých bichlí. Potkáme se zde opět s Murtaghem a jeho drakem, s bylinkářkou Angelou a také si poslechneme jednu ze známých legend Alagaësie. Potkat své staré přátele po osmi letech a opět si zavzpomínat na Odkaz dračích jezdců bylo k nezaplacení. Více zde: https://bookhunter5.wordpress.com/2019/10/16/pribehy-ze-sveta-alagaesie/

Lubomír

03. 10. 2020

No musel jsem se nutit k dočtení. Chyběl mi nápad, příběh, překvapení. Škoda, moc jsem se těšil. Zdá se mi, že krátký formát ChP nejde.


Doporučujeme