e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Polibek hříchu

Keri Arthur

139 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy
  Počet stran: 240
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Strážkyně Riley Jenson
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Svět Riley Jensonové je plný nebezpečí a vášně – od záře melbournských mrakodrapů až po pulzující noční kluby. Atraktivní vlkodlačice s kapkou upíří krve v žilách pracuje pro organizaci, jejímž úkolem je dohlížet na bezpečnost nadpřirozených ras. Když se však probudí v opuštěné uličce, nahá a potlučená, ví jen jedinou věc: že jí jde o život.

  Za několik okamžiků se Riley střetne s tím nejvíce sexy mužem, jakého kdy viděla: svůdným Kadem s ocelovými svaly, který svádí svůj vlastní boj o život. Riley, kolem níž se stahují staří milenci i nepřátelé, ví, že ji pronásleduje nový druh zločince. V její krvi se totiž skrývá tajemství, které může stvořit dokonalého bojovníka: pokud ovšem přežije vlastní nebezpečné tužby…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Ladislava

29. 01. 2014

Přestože se první díl tvářil jako dobře rozhraná detektivka, ten druhý....nemám slov. ANO - náctiletým čtenářkám, co si chtějí počíst o sexu vlkodlačice. NE - všem příčetným, co preferují příběh a pointu, nikoliv zmatenou vatu mezi sexem s upírem, koněm a swingers. Slovem klasika: Nesmysl, nesmysl a ještě jednou nesmysl .)


Doporučujeme