e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Pohřbené tajemství

Val McDermidová

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové krimi
  Počet stran: 352
  Nakladatel: BB Art
  Série: Karen Pirieová
  Díl: 5.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  To tělo nemělo být nikdy nalezeno…

   

  Co skrývaly dvě motorky, zakopané na konci války v rašelinné bažině, že kvůli tomu musel o padesát let později zemřít mladý sportovec? Vrchní inspektorka Pirieová chce najít odpovědi stůj co stůj – i kdyby ji to mělo stát místo u policie.

   

  Pro mladý manželský pár Alici a Willa Somervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. A poklad to není jen tak ledajaký: Alicin dědeček sem na konci války zakopal se svým parťákem dvě vzácné motorky. Jenže když Alice zorganizuje jejich vyproštění, dočká se nepříjemného překvapení – najde nejen motocykly, ale i mrtvolu mladého sportovce… v botách značky Nike z roku 1995… a s dvěma střelami v těle.

  Jak spolu souvisí obě záležitosti, které od sebe dělí padesát let, se začne ptát detektiv vrchní inspektorka Karen Pirieová z edinburské jednotky starých případů. Aby rodiny, které ztratily milovaného člověka, dostaly odpovědi, na něž mají právo a nikdy na ně není pozdě.

  Ne každý ovšem sdílí Kareninu touhu po spravedlnosti – a to nejen lidé, pro které vražda znamená pohodlné řešení rodinných či finančních problémů, ale bohužel i Karenini kolegové v nejvyšších policejních kruzích.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme