e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Padlý dědic

Erin Watt

209 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 464
  Nakladatel: Baronet
  Série: Royalové
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí.

  Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat.

  Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět.

  Možná má pravdu.

  Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout.

   

  Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna

   

  Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku.

  Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže.

  Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

jitka Ferbrova

12. 08. 2018

Tragedie

Petra Heřmanská

01. 08. 2018

Příběhy byly, jak už to tak u autorky bývá zvykem, velmi čtivé. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, tahle autorka je prostě kouzelnice. Skvělé oddychové čtení, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Už se nemůžu dočkat, až vyjde Prohnilé království! Více zde :)) https://bookhunter5.wordpress.com/2018/08/01/padly-dedic-pokracovani-royalu/


Doporučujeme