e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

O pravdě a netvorech

Barb & J.C. Hendee

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 464
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Vznešení mrtví II
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Wynn se se svými společníky – upírem Chanem Andrasem a elfskou vlčicí Stín – bezpečně vrátila do Učeného bratrstva. Přestože se jí podařilo získat zabavené deníky, starodávné texty, napsané zapomenutými upíry, jen je zahlédla, a opět jí zmizely z dosahu. Je možné, že i za ten malý úspěch zaplatí vysokou cenu. Nepřátelství ze strany vedení bratrstva totiž ještě zesílilo. Místo aby ji izolovali, záměrně ji tentokrát dají úkol, který ji odstraní z cesty, co nejdéle to půjde.

  Wynn má však vlastní plány. Vydává se pátrat po další pevnosti trpaslíků: místě jménem Bäalâle Seatt, o němž slyšel jen málokdo. Možná je to místo, kde odpočívá prstenec ducha – jeden z pěti záhadných nástrojů, které Prastarý nepřítel využil v bájné válce v Zapomenutých dobách.

  Ať už způsobilo pád Bäalâle cokoli, Wynn ví, že do toho byla nějakým způsobem zapojena jedna mytická postava: hanebný Pán masakru. A že přímý potomek tohoto masového vraha, zběhlý Kamenochodec, ji ani na okamžik nespustí z očí. Kéž by to bylo to jediné, čeho se musí obávat…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme