Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu
88%
(9 Hodnocení)
Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz
Populární hodnocení
23.6.2026
2
TOP!!! Nejlepší kniha, kterou jsem letos přečetla.
Gotický thriller převlečený za dark romanci.
Je to opravdu slow burn. Někdo by možná uvítal méně stran, já rozhodně ne. Strašně se mi to líbilo. Chce to trpělivost!!! Kniha se vám odmění výborným příběhem, ve kterém tajemství bublají pod povrchem a vy je chcete odhalit co nejdřív. ALE!!! Keri Lake vás nechá více než šest set stran tápat a skládat...
TOP!!! Nejlepší kniha, kterou jsem letos přečetla.
Gotický thriller převlečený za dark romanci.
Je to opravdu slow burn. Někdo by možná uvítal méně stran, já...
TOP!!! Nejlepší kniha, kterou jsem letos přečetla.
Gotický thriller převlečený za dark romanci.
Je to opravdu slow burn. Někdo by možná uvítal méně stran, já rozhodně ne. Strašně se mi to líbilo. Chce to trpělivost!!! Kniha se vám odmění výborným příběhem, ve kterém tajemství bublají pod povrchem a vy je chcete odhalit co nejdřív. ALE!!! Keri Lake vás nechá více než šest set stran tápat a skládat jednotlivé střípky dohromady.
Určitě to má své mouchy a občas se najde i nějaká nelogičnost, jenže ve výsledku to vůbec nevadí. Atmosféra, napětí a postupně odkrývaní pravdy vše bohatě vynahradí.
Devryck a Lilia jsou skvělá dvojka.:)))
Moc se těším na další knihy od této autorky.
Doporučuju!!!
Číst více
Číst více
22.5.2026
Očekávejte pomalé tempo a slow-burn romanci, také spoustu traumat. Mně to dávalo spíše old-money aesthetic než typickou gotickou atmosféru. Ale to asi hlavně díky těm boháčům na každém rohu.
Moc se mi líbilo, že hlavní postavy - Lilia a Devryck jsou oba velice chytří a vášniví ve všem co dělají. Lilia je také opravdu zvědavá – někteří čtenáři ji považovali za otravnou, ale vzhledem k okolnostem s její...
Očekávejte pomalé tempo a slow-burn romanci, také spoustu traumat. Mně to dávalo spíše old-money aesthetic než typickou gotickou atmosféru. Ale to asi hlavně díky...
Očekávejte pomalé tempo a slow-burn romanci, také spoustu traumat. Mně to dávalo spíše old-money aesthetic než typickou gotickou atmosféru. Ale to asi hlavně díky těm boháčům na každém rohu.
Moc se mi líbilo, že hlavní postavy - Lilia a Devryck jsou oba velice chytří a vášniví ve všem co dělají. Lilia je také opravdu zvědavá – někteří čtenáři ji považovali za otravnou, ale vzhledem k okolnostem s její matkou jsem její chování naprosto chápala.
(Je to v kategorii dark romance, takže si určitě přečtěte varování před čtením knihy, ale nic vyloženě šíleného tam nenajdete.)
Číst více
Číst více