e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 328
  Nakladatel: Baronet
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích…

  Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů.
  Něco modrého.
  Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě.
  Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny.
  Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci.
  Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti…
  Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit.
  Něco nového.
  Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme