e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Počet stran: 336
  Nakladatel: BB Art
  Série: Mitch Rapp
  Díl: 16.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Agent Mitch Rapp se musí obejít bez záštity mateřské CIA i bez vlastního týmu. Jen se skupinou nepříliš spolehlivých odpadlíků z elitních bojových jednotek se vydává na trestnou výpravu na Blízký východ.

   

  Není to tak dávno, co Mitch Rapp s nasazením života zachránil saúdskoarabská ropná pole před teroristickým útokem. Úspěch teroristů by býval položil arabskou zemi na lopatky, dal Islámskému státu šanci rozvrátit křehkou politickou rovnováhu regionu a v neposlední řadě by zasadil tvrdý úder i ekonomice Spojených států.

   

  Americkému prezidentovi však s licoměrným spojencem dochází trpělivost. Lví podíl Saúdů na útocích 11. září Amerika mlčky přešla, ale už nehodlá přehlížet, že tamní královská rodina financuje teroristy a nechává militantní islám bez postihu jednat a upevňovat pozice.

  K trestné akci proti papírovému spojenci však prezident nemůže dát příkaz. A tak musí Rapp nejožehavější misi své kariéry podniknout na vlastní pěst. Přežije ji, nebo jej už navždy budou považovat za nepřítele státu?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme