Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Mystery Sága – Zatmění slunce a krvavý měsíc

Marie Margotka

139 Kč

Kategorie: Fantasy, sci-fi
Počet stran: 187
Nakladatel: Má kniha.cz
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, mobi

 Není příběh jako příběh. Každý je jiný a každý má své zvláštní kouzlo a půvab. A tak i já Vás chci provést Fantasií, sny, ale i realitou.

   Tento příběh pojednává o ženě a o jejím stereotypním, možná až příliš všedním životě. Poklidná část děje se změní v napětí, když se Marie zamiluje do Jacoba, jenž má velké tajemství a odletí s ním do Ameriky. Tam, po čase na jeho tajemství přijde, následně je zasvěcena do tajemné legendy z roku 1030. 

   Blíží se zatmění slunce, které nevěstí nic dobrého a je potřeba se vrátit do Evropy a zachránit starý kontinent před zlem. Jenže lidé přestali věřit, nejen legendám a žijí jen konzumním životem. Legendy, se zatměním slunce a úkazem krvavého měsíce ožívají. Dobro a zlo stojí proti sobě. 

   Přežije lidstvo? Zůstane v Evropě život? Nebo se ze starého kontinentu stane mrtvá, nehostinná země? Budoucnost již není to, co bývala a realita je jen iluzí. Při dočítaní knihy si myslíte, že víte, jak to celé dopadne, ovšem poznáte, jak moc jste se mýlili. Jednoho dne stojí Marie před hořkou pravdou a to zdali to co doposud prožila, byl pouhý sen anebo skutečnost.

   O tom více, ale až v druhém díle Mystery Ságy.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Miroslav

17. 08. 2017

Na podobné téma bylo napsáno již několik knih, a tato kniha je od každé kousek. Při čtení máte dojem, že to tu už někdo někde napsal. A místo fantasty to často připomíná Červenou knihovnu, nebo Večery pod lampou. Líčení "bitvy s upíry v Evropě" už opravdu nešlo napsat víc jalověji. Pohádka O kohoutkovi a slepičce je větší drama.


Doporučujeme