e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Algor. Ze všech lidmi obývaných planet je tou nejchladnější. Ani vláda císaře Andreje Korwariana neoplývá vřelostí, nehledě na spolupráci s hrozivým církevním řádem graciánů, zakázaným všude vyjma Algoru.

Viridian. Princezna Viktorie dostává nabídku k sňatku, která se neodmítá, a city v ní nehrají žádnou roli.

Menabaran. Sestry Nikola a Natalie mají dost svých starostí. Nezajímají se o probíhající volby, kde se k moci dere nový vůdce s tajnými a přinejmenším pochybnými spojenci. Přesto mu brzy zkříží cestu a policejní komisař Preston začne řešit nejpodivnější případ své kariéry.

Vztahy mezi planetami čekají změny. Dotknou se vládců i obyčejných obyvatel, natož těch neobyčejných. Ale jen málokdo může čekat změnu k lepšímu.

Kategorie: Sci-fi
Počet stran: 504
Nakladatel: Brokilon
Série: Algor
Díl: 1.
Rok vydání: 2013
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-745-6175-7
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Markéta Čacká

26. 09. 2013

Konečně Hlávka (samozřejmě se spoluautorkou) napsali něco vlastního a pořádného (Dračice byla super, ale tohle je ještě lepší!). Pěkná vesmírná sci-fárna, kde si každý najde to "své" :))

Petr

26. 09. 2013

četl jsem Dračici a byla překvapivě dobrá. Z Algoru jsem četl ukázku a byla také hodně dobrá, takže neváhám s koupí a těším se na čtení :-)

Tomáš Jindříšek

01. 10. 2013

Po dlouhé době výborná space opera, máte-li rádi tento žánr, neváhejte! Už se těším na další díl. Kdy vyjde? Píše se alespoň? :)

Pavla Lžičařová

02. 10. 2013

Jsem na 62% a zatím je to dost božíííííííííííí.

Zbynek

08. 10. 2013

Kdy bude dalsi dil?

Roman

20. 10. 2013

Jsem napnutý jako malé gatě! Kdy vychází další díl?

Jan Hlávka

20. 10. 2013

Děkujeme, pánové! :-) Na druhém dílu se opravdu intenzivně pracuje.

Michal Menčík

24. 10. 2013

Přečteno jedním dechem, těším se na další díl.

Jiří

30. 10. 2013

Jedna z nejlepších knih které jsem tento rok četl. Autorům musím poblahopřát ke skvělé knize.

Stanislav

08. 11. 2013

Přečteno jedním dechem, ani se mi nechce věřit, že autoři nemají ten zapletenec ještě rozmotaný. Nemohu se dočkat dalšího dílu.

Jiří

22. 11. 2013

Mohu potvrdit, kniha je výborná. Neuvěřitelně čtivá a děj, který se zároveň odehrává v několika rovinách - nemá chybu. Klobouk dolů :)

Martin

07. 01. 2014

Omlouvám se že vybočím z řady nadšených čtenářů, ale jsem zklamaný. Těšil jsem se na sci-fi, na "jednodechovku", opravdu si nevzpomínám, že by to bylo označené jako díl 1 (ale pravděpodobně jsem to jen přehlédl) a po JFK jsem se těšil na stejně dobrý rukopis mr. Hlávky. Bohužel jsem si koupil zmatený, nudný (prvních 60%) "Dallas" kde se scifi vyskytuje jen v několika málo náznacích, kde je víc jak polovina věnována pouze (pro mne) nezáživnému popisu postav, kde absolutně chybí jakýkoliv humor, kde o čtení jedním dechem nemůže být ani řeč protože to naprosto postrádá nějaké napětí a kde se sice po polovině knížky něco začne dít, ale to už jsem tak otrávený, že mne vlastně ani nezajíma jak to celé v příštích dilech dopadne. Omlouvám se autorům ale tohle prostě není pro mne, protože je to stejně zmatené jako ta anotace zde na palmknihách a protože jsem v tom nenašel ani po těch 504 stranách nějaký nápad nebo smysluplnou zápletku nad kterou bych mohl popřemýšlet tak tomu už asi ani další šanci nedám jakkoliv by se další díly prodávaly za takto velmi rozumnou cenu.

Martin

14. 06. 2014

Pro mne knizka roku. Jednoznacne doporucuji.

Vladislav

30. 06. 2020

Přečetl jsem tři díly v podstatě v kuse. Zajímavý chytře odvyprávěný příběh. Alcorská větev za mě ze začátku nejzajímavější, ale další to rychle doženou.


Doporučujeme