e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Moje nejoblíbenější jednorázovka

Christina Laurenová

225 Kč

  Formát titulu:
  Moje nejoblíbenější jednorázovka epub, mobi
  Kategorie: Erotika
  Počet stran: 353
  Nakladatel: Jota
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Melinda Morrisová. Profesorka na Kalifornské univerzitě, expertka na sériové vražedkyně. Mistrně odpaluje vtípky a občas bývá dost drsná. A stejně tak jako její čtyři kolegové a zároveň nejlepší kamarádi – je stále single.
  Když se tedy přiblíží doba tradičního univerzitního večírku, pořádaného každý rok, uzavřou Melinda a její přátelé dohodu, že si na seznamce každý najde doprovod. Má to jen jeden malý háček: Melinda a Reid Campbell, jeden z členů jejich party, spolu prožijí tu nejúžasnější noc, ale vzájemně se hned nato domluví, že bude lepší, když na to zapomenou. Nechtějí přece ohrozit jejich hezké přátelství.  
  Online randění není pro slabochy. Zatímco jsou Melindini přátelé zaplaveni atraktivními protějšky a nabídkami na rande, její účet se hemží podivnými návrhy a taky pár dick pics. 
  Rozhodne se pod jménem Catherine vytvořit fiktivní profil. A záhy zjišťuje, že se v nové roli cítí dobře. Vlastně vůbec poprvé se dokáže bavit upřímně, bez sarkasmu. Takže když si začne psát s nic netušícím Reidem, jehož kouzlu už nedokáže dále odolávat, stane tváří tvář největšímu strachu – odložit masku a projevit zranitelnost.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme