e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Lhář - kniha první

Jakub Ćwiek

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 224
  Nakladatel: Triton
  Série: Lhář
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Valhala je v troskách. Loki, adoptovaný Odinův syn, patron podvodníků a zrádců, se postaví na stranu triumfujících zástupů Božích. Ve světě, kde se zbloudilá mytologická božstva spolčují s pekelnými démony, jsou jeho služby neocenitelné. Loki se stává andělským klukem pro všechno, alespoň to si archandělé myslí. On má však své vlastní plány. Na tomto i onom světě existují záležitosti, které není možné vyřídit se svatozáří nad hlavou.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

21. 01. 2013

Žádný zázrak ale číst se to dá.

Antonin

12. 03. 2013

A me se to libilo...po vsech Kulhancich a pseudo kulhancich konecne kniha kde je hlavni hrdina opravdu hajzl a stejne se s nim da zit a andele a nebe naprosto excelentni..:]

Petr Čapek

29. 04. 2013

Jakub Ćwiek nám přináší knihu, která obsahuje jednotlivé povídky, ovšem umě napsané tak že ve finále nám dávají skvělý celek, jako v klasickém románu. V první knize nahlídneme tak trochu do minulosti na zánik Valhaly a poté už nás čeká akce, akce a zase akce. Někomu možná povídky přijdou po nějakém čase stereotypní - objeví se problém? Zavolejte Lokiho, který s lehkostí Jamese Bonda a umem Hitmana problém vyřeší. Avšak nesmíme zapomínat na to, že si autor nehraje na nějaký velký fantastický román. Nečekejte tedy žádný hluboký psychologický rozbor Lokiho popřípadě andělů, ale skvělé lehké čtení pro dlouhé chvíle. A když od tohoto odhlídneme máme před sebou skvělou vlakovku, která vám stoprocentně vyplní čas cestou do práce nebo do školy a skvěle pobaví.


Doporučujeme