e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Lea Honor: Třpytící se město

Lenka Bandurová

179 Kč

První díl fantasy ságy od debutující české autorky

Dva válečnické rody – jeden prostý, druhý vznešený.

Kdysi mezi nimi vzniklo pouto, které musí být naplněno.

Ona pochází z kraje vycházejícího slunce a barev.

On ze země deště a lilií. Ona nadevše miluje svou rodinu, on věnoval své srdce jiné ženě. Jsou rozdílní jako letní den a podzimní plískanice, přesto se osud rozhodl, že jejich životy nerozlučně sváže. Společně se vydávají na nebezpečnou cestu po krajích prosycených tajemnem. Každý ovšem sleduje svůj vlastní cíl.

Ona hledá způsoby, jak zpřetrhat vynucený svazek, aby se mohla vrátit domů. On se snaží najít možnost, jak zachránit svou životní lásku, aniž by porušil dávný slib.

Ani jeden však netuší, že je pronásleduje temnota, z níž se každou chvíli vynořují Stíny, které se je snaží polapit do smrtelných osidel…

Kategorie: Současná literatura pro mladé
Romantika pro mladé
Počet stran: 344
Nakladatel: Cpress
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-264-3113-8
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Ivanka Mikešová

28. 05. 2020

Super knížka. Fantasy se prolíná s historií. Velmi dobře se čte. Doporučuji přečíst. V papírové podobě je navíc nádherně graficky zpracována. Je to skvost do knihovny.

28. 05. 2020

Nejde dát jinak než 5* , protože tahle kniha se fakt povedla. Celkově příběh Ley a Thomase byl povedený a scény propracované. Tenhle fantasy svět Ley Honor mě totálně dostal a pohltil.

Kamila Mrvíková

06. 06. 2020

Knížka se mi moc líbila. Doporučuji všem, kdo mají rádi kombinaci fantasy a romantiky.

Sandra

31. 10. 2020

Dlouho jsem nečetla něco tak zoufalého. Mizerný sloh, děj nikde, ulpívání na blbostech a nerozvinuté věci, které by si to zasloužily. Kdyby šly dát minusové hvězdičky, dám jich všech pět. V 70% jsem svoje utrpení ukončila a knížku smazala. Ráda podporuju české autory, ale tady to byly vyhozené peníze.


Doporučujeme