e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Láska na splátky

Sophie Kinsella

179 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 352
  Nakladatel: BB Art
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Dlužím vám protislužbu. Platnost: navždy.

  Nový román od Sophie Kinselly je příběhem lásky a laskavosti, síly a slabosti… a také jednoho zvláštního dlužního úpisu, který všechno změní.

  Fixie Farrová prostě nemůže jinak. Jakmile vidí, že něco není v pořádku, nedá jí to a musí zasáhnout, i když ví, že její snahy občas končí neslavně. Téměř neviditelný flek je potřeba vyčistit, předmět stojící nepatrně nakřivo se musí narovnat, kamarádka v nouzi potřebuje pomoct…

  Jednoho dne ji neznámý muž v kavárně požádá, aby mu na chvilku pohlídala notebook, a Fixie nejenže ochotně souhlasí, ale vzápětí navíc notebook zachrání před katastrofou. Jeho majitel, sympatický Sebastian, jí z vděčnosti napíše poněkud zvláštní dlužní úpis, v němž se zavazuje, že jí v budoucnu prokáže protislužbu. Fixie to zpočátku bere spíš jako vtip a nehodlá ho vzít za slovo, jenže pak se na scéně objeví její první láska Ryan a potřebuje pomoc. Fixie se tedy na Sebastiana přece jen obrátí, ale situace se zkomplikuje a náhle dluží protislužbu ona jemu – a to pořádnou. Postupem času na původním úpisu přibývají různé dodatky: od drobných laskavostí až po dluhy, které se nedají nikdy splatit.

  Najde Fixie odvahu řešit najednou nejen cizí, ale i své vlastní problémy a pustit se do boje za lásku a za budoucnost, jakou si zaslouží?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme