e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Krumpáč a motyky: Hrobnické historky

Zbyněk Holub

89 Kč

Temné síly rozpínají křídla nad Albireem, Městem bílého mramoru. Kdosi se vkrádá do snů nic netušících spáčů... Agenti tajné služby, kouzelníci z Univerzity magie ani sám král ještě netuší, jaké nebezpečí může způsobit jedna tajemná hrobka a příliš zvědavý duch. A tak přichází čas pro neobvyklé hrdiny... Čtveřice svérázných hrobníků by ve svém pokročilém věku nejraději v klidu popíjela v hospodě U Tří skřetů a hrála oblíbený péťáng. Místo toho je ale čeká pořádný kus práce... A jako by snad záchrana města byla málo, zamiluje se jim hrobnický učeň... Hrobnické historky jsou jedna velká humorná, dobrodružná a především hrobařská jízda, která nedá čtenáři ani na chvíli vydechnout.
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Počet stran: 288
Nakladatel: Mytago
Rok vydání: 2012
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-905-0433-2
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

29. 07. 2012

Kniha se docela příjemně čte a autor má fantazii co se postav týče. Doufám že se objeví i ostatní jeho knihy. Jako oddechovku mužů jen doporučit.

Richard Novotný

30. 01. 2013

Skvělé čtení, humor skoro na každé straně. Super oddychovka.

Petr

07. 06. 2013

Autor má výbornou fantazii a dobrou volbu citátů na začátku kapitol. Chvílemi jsem se smál pak mě zas v napínavých pasážích držela. Hold chtě nechtě jsem ji musel přečíst na jeden zátah a v sekci chtěl bych jsem už přidal další knihy od stejného autora :-)


Doporučujeme