e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Koruna tří: Zrození Toronie

J. D. Rinehart

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Beletrie pro děti
  Počet stran: 328
  Nakladatel: Host
  Série: Koruna tří
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Závěrečný díl dobrodružné fantasy trilogie o síle osudu a touze po moci. Hra o trůny pro mladší čtenáře.

  Dávné proroctví říká, že až na obloze vyjdou tři hvězdy, na trůn usednou trojčata a v Toronii zavládne mír. Hvězdy se objevily a vyvolenými trojčaty jsou Galf, Tarlana Elodie. Teď se však zdá, že se jim cesta k trůnu uzavřela. Může se předpověď velkého čaroděje plést?

  Tarlan při posledním souboji s otcem, nemrtvým králem Brutanem, zahlédl Galfa, jak padá z hořící věže. Takový pád lze sotva přežít… Tarlan je navíc přesvědčený, že Elodie zradila vzbouřence i svou rodinu, aby získala trůn jen pro sebe.

  Tarlan ztrácí víru ve smysl marného boje, opouští všechny včetně své zvířecí smečky a míří na sever. Zdání ale klame. Ve světě kouzel a lstí může mít záměna lži za pravdu katastrofální následky.

  Toronie navíc čelí útoku nečekaného nepřítele, který ovládá mocnou magii, proti níž se dá jen stěží bojovat… Kdo se postaví na stranu spravedlnosti v závěrečné bitvě o tři království, ke které se schyluje? A kdo nakonec usedne na toronijský trůn?

  Pro čtenáře od deseti let.

  J. D. Rinehart je spisovatel, který kromě psaní rád objevuje hrady, sleduje filmy a vyráží na túry do přírody se svou dogou Sirem Galahadem. Od té doby, co se ujal opuštěného mláděte sokola, je vášnivým sokolníkem. Žije v Nottinghamshiru v Anglii.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme