e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Karlaz: Cesta člověka

Tomáš Gavlas
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 198
  Nakladatel: Tomáš Gavlas Publishing
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Eliáš potkává KARLAZE, který ho přenáší do světa za sněžnou čarou. Chlapec tam spatří svou duši směřovat k městu přízraků. Pozná, že v životě nevykonal to, co vykonat měl a svůj čas promrhal. Sevře se mu hrdlo a zatouží se napravit. KARLAZ mu prozradí, že existuje cesta, která by mu mohla pomoci dojít tam, kam si přeje. Do průzračného města, kde poutníci, kteří prožili dobrý život, rozeznívají bubny věčnosti. Eliáš požádá KARLAZE, aby se stal jeho učitelem. Ten souhlasí a na vyhlídce nad řekou ho zasvětí.

  KARLAZ v dvaceti devíti promluvách vysloví, co je v životě důležité. Oživí příběhy dávno zapomenutých klášterů, pouštních oáz i zaniklých měst. V nadčasových rozmluvách s chromými poustevníky, zkušenými léčitelkami a mocnými vládci nabídne praktické instrukce k řešení zásadních životních otázek.

  Dotkne se témat, jako jsou vztahy, sebepoznání, mluvení, hřích, temná noc, strach, bolest, víra, čas, smrt, pořádek, peníze, vděčnost, odpuštění, lpění, meditace, cítění, myšlení a hledání životního poslání.

  Znáte z DVTV, Reflexu, Cukrfee a Českého rozhlasu!

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme