e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Kanibal z Nine Elms

Robert Bryndza

339 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové krimi
  Počet stran: 464
  Nakladatel: Cosmopolis
  Série: Kate Marshallová
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi
  Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela.
   
  Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila. 
   
  Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Anika Lauer

15. 11. 2019

Pro mě byla tato kniha po sérii s Erikou bohužel trochu zklamání. Ač násilí a brutalita k tomuto žánru pochopitelně patří, zde ho bylo na můj vkus trochu mnoho a zdálo se mi to chvílemi poněkud "pritazene za vlasy". Postava vyšetřovatelky mne osobne není tak sympatická jako Erika a příběh mě zkrátka tolik nevtáhl jako u předchozích knih. Přesto jsem knihu přečetla rychle a dalšímu dílu dám určitě šanci.

Eva Kráčmarová

11. 07. 2020

Autor jako vždy nezklamal. Velmi napínavá detektivka plná zvratů. Brynzovi knihy jsou velmi čtivé, nemohla jsem se odtrhnout. Netrpělivě čekám další detektivku. Snad už brzy.


Doporučujeme