Jidáš zbavený pout Poslední hlídka

Peter F. Hamilton

299 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 568
  Nakladatel: Planeta9
  Série: Sága Společenství
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Jidáš zbavený pout Poslední hlídka uzavírá celou Ságu Společenství.

  Mark Vernon, mechanik a zručný řemeslník, má dojem, že konečně pro sebe našel správné místo v nejistém světě. Podařilo se mu získat práci v nejbezpečnějším ze světů Společenství. Zdá se, že on a jeho rodina už nejsou v nebezpečí. Mark pomáhá při stavbě hvězdných lodí, na kterých v případě katastrofy uniknou super bohatí. Jednoho dne ho Nigel Sheldon požádá o malou laskavost. Muž, který vytvořil Společenství, se neodmítá. Problém s malými laskavosti však spočívá v tom, že za ně se často platí obrovská cena ...

  Válka je neprobíhá příznivě pro lidskou rasu a zrádná činnost Hvězdoplavce ohrožuje samotné srdce Společenství. Pouze zničení zrádce může změnit rovnováhu sil. Paula Myo se k cíli přibližuje víc a víc, ale celá operace končí fiaskem kvůli sabotáži ve vlastích řadách. Paula musí zjistit, kdo je zrádcem lidstva.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

19. 10. 2020

Nehodnotím teď kvalitu autora, hvězdy se vztahují k překladu/ převodu na e-book. To je bohužel peklo. Tolik chyb, překlepu jsem v elektronické knize ještě neviděl. Jsem zvědavý, zda budou i v tištěné verzi.


Doporučujeme