e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

JFK 031 Invaze

Jan Kotouč

119 Kč

  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 197
  Nakladatel: Triton + EF
  Série: JFK
  Díl: 31.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Pohodlný život Johna Francise Kováře, šéfa globální pašerácké organizace, přeruší návštěva dlouho ztraceného přítele Vincenta Vegy a informace o usedlosti Chateau Molineraux, kde se prý dějí věci související s paralelními světy a kde snad, možná, zahynuli i někteří z Kovářových přátel.
  Chateau Molineraux se nachází v Normandii, bohužel v Normandii roku 1944 okupované Němci. Spojenecká invaze je na spadnutí a Kovář s Vegou mají jedinou možnost, jak se tam dostat včas – využijí tajný průchod mezi světy a připojí se k americké 82. výsadkové divizi. V Den D seskočí spolu s dalšími pětatřiceti tisíci parašutisty do Normandie. Invaze však nemusí probíhat podle učebnic dějepisu. V Chateau Molineraux sídlí člověk, který nechce, aby něco tak malicherného jako válka rušilo jeho výzkum, a nebojí se Němcům nabídnout pomocnou ruku. Pro Kováře a Vegu to dost možná bude ten nejdelší den.

  Svůj svět si musíme zasloužit!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

20. 09. 2013

K tomuhle dílu opravdu nemám slov, protože nic jiného než "ok, tak JFK byl v Normandii a prošel si den D" se vážně napsat nedá. Netvrdím že je to špatně napsané, ale když vás víc zaujme připojená povídka JFK fans než hlavní přiběh tak to asi o něčem svědčí.

Petr

03. 01. 2014

Za mě povedený díl. Hezky poupravená invaze a hlavní hrdinové mi sem zapadli dobře. A docela jsem koukal ve finále...


Doporučujeme