e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

JFK 028 Na vlastní pěst

Miroslav Žamboch

169 Kč

  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 220
  Nakladatel: Triton + EF
  Série: JFK
  Díl: 28.
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Agent Boorman je mrtev, agent Bytewská – mrtvá, von Wonder – mrtev, Andrea de Villefort – mrtvá. Seznam by mohl pokračovat přes stovky a tisíce jmen. Agentura zničena. X-Hawk konečně zvítězil, jeho armády smetly z povrchu organizaci, s níž soupeřil víc než tisíc let. John Francis Kovář přežil. Sám, se vzpomínkami na smrt svých přátel, se vzpomínkami na statisíce jiných lidí, které obětoval, aby X-Hawkovi nepadlo do rukou oč usiloval – technologické centrum Agentury. V jiném světě bez podpory mocné organizace, bez nikoho, musí sám sobě odpovědět na jedinou otázku: Stojí za to žít?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petr Čapek

26. 04. 2013

Agentura zničena, a restart serie za námi a nezbývá než čekat jakým směrem se příběhy JFK budou ubírat. Vcelku poklidný díl, taková pěkná oddychovka např. do vlaku. Miroslav Žamboch určitě své fanoušky nezklamal a naservíroval nám další kvalitní dílko, které stojí za přečtení..

Martin

20. 05. 2013

Na twitru mi palmknihy doporučily přečíst tento díl i bez dočtení předchozí série. Jsem rád, že jsem to neudělal, protože bych se dozvěděl jak vše skončilo a už bych se ke starším dílům nevrátil. Obsah a vlastně i forma (špatně překódované Ř v .mobi, absolutní absence kapitol nebo jiných "oddělovačů" atp.) tohohle dílu pro mne byla naprosto katastrofální a pokud připočtu i velmi podivný přiběh bez smysluplného konce, pak se zařadím k 50% lidí kteří už tuto knížku znovu číst nebudou a ohodnotí jí hanebnou 1*.

Karel

16. 08. 2013

Pořád si drží značnou originalitu, ale přiznám se, že mám pro tohoto autora značnou slabost

Petr

07. 12. 2013

Po minulém dílu klídek a akce namíchané tak jak mám rád. Klasika od oblíbeného autora a jsem zvědavý kam série půjde dál.

Martin

14. 06. 2014

... k nejlepsi dilum serie.


Doporučujeme