JFK 015 Věk mloků

Karolína Francová

69 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 192
  Nakladatel: Triton + EF
  Série: JFK
  Díl: 15.
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Nikita Bernstein, nástupkyně profesora von Wondera, je vystavena nákaze z jiného světa a bojuje o svůj život. Bez speciálního výcviku by si sama v paralelním světě neporadila, a proto se obrací s žádostí o pomoc na jednoho z mála, komu se v nastávajících těžkých časech dá věřit. Jak by mohl JFK odmítnout pomoc dámě v nesnázích? Čeká na ně svět, v němž došlo ke globálnímu oteplení, ale lidstvo se s ním vyrovnává za pomoci biotechnologií. Vylití oceánů brání hráze z geneticky upravených korálů odsolujících mořskou vodu, kontinenty protkává síť mořských průplavů a z rozdílu výšky hladin světových oceánů se získává energie. Čechy se změnily na příjemné subtropy. Zdánlivou idylu však narušuje strach. Lidstvo je v ohrožení a se změnou klimatu přichází nový druh – homo sapiens aqualis. Mloci útočí. A to ještě není ta největší hrozba, jíž Kovář s Nikitou budou čelit.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

19. 02. 2013

http://neviditelnypes.lidovky.cz/recenze-karolina-francova-jfk-15-vek-mloku-a-trochu-povidani-o-jfk-vubec-1eu-/p_scifi.asp?c=A080901_214449_p_scifi_pag

Richard Novotný

13. 03. 2013

Asi nejhorší JFK, který jsem četl, sice ne obsahem, ale špatnou korekturou, ani jsem jej nedočetl, poněvadž se to vážně nedalo číst (snad na každé druhé straně chyba). Co se týče obsahu, tak není špatný, je to skvělé pokračování JFK, ale opravdu trpí špatnou korekcí slov (mobi). Snad jej dočtu, až bude opraveno.

Ondrej

18. 06. 2013

Precetl jsem zhruba do poloviny, ale vubec me to nebavilo, takze dal uz jsem necetl. Styl je uplne jiny nez u ostatnich dilu, a i pribeh je takovy podivny.


Doporučujeme