e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Jeho banán

Penelope Bloom

239 Kč

  Kategorie: Humor
  Světová literatura
  Počet stran: 240
  Nakladatel: Kontrast
  Série: Objekty touhy
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Bláznivý román plný sarkasmu a dvojsmyslů |

  Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Kateřina Dušáková

02. 05. 2020

Jeho banán lze označit za průměrnou jednohubku, která vás nenaštve, pobaví, ale v paměti vám neutkví. Vše je součástí série, která má zatím šest dílů. Líbí se mi názvy i obaly a ano, pokud vyjde další, tak nejspíš zkusím minimálně ještě jednu část a uvidíme. Oceňuji absenci pekáče buchet v peřinách či podobné zhovadilosti na obalu! Díky za ten banán! Závěrečné hodnocení tedy bude tři a půl. Kdybych měla tři a třičtvrtě, padl by tento údaj. Na čistou čtyřku kniha nedosáhne. Na to se autorka dopustila přemíry věcí, které mě štvaly, včetně hlavní hrdinky. Celou recenzi najdete na vendi13.blogspot.cz

Jana Vavrečková

10. 07. 2020

Vzhledem k tomu, že je léto, tak je fajn občas si odpočinout i u nějaké odlehčenější knihy. A právě takovou knihou je i Jeho banán. Příběh se mi líbil a splnil všechno, co splnit měl. Ano, nejedná se o klasickou erotickou literaturu a už vůbec ne o nějaké hluboké čtení. Proč si však jednou za čas nedopřát něco, u čeho se pobavíte, odreagujete a pořádně vyčistíte hlavu?


Doporučujeme