e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Hranice impéria

Jan Kotouč

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Sci-fi
  Počet stran: 384
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Centrální impérium
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Daniel Hankerson je geneticky vylepšený příslušník císařské rodiny, ale raději než na rodinný vliv a peníze se vždy spoléhal na svou schopnost odhadovat lidi, která mu pomáhá jak při práci pro rozvědku loďstva, tak při hraní karet. Díky ní pozná, že něco visí ve vzduchu, když se ho pokusí při loupežném přepadení zabít, a ani z nadcházející mise na okraj Impéria nemá dobrý pocit. Čím víc se mluví o tom, že jde o rutinní test nové komunikační lodě, tím je to podezřelejší.

  Centrální impérium je příliš velké, příliš křehké a pohromadě drží díky příliš mnoha kompromisům. Vnější nepřátelé si z něj chtějí ukrojit svůj díl, ale ti vnitřní jsou ještě nebezpečnější.
  Jak praví čínské přísloví, Impérium čekají zajímavé časy.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

08. 05. 2019

Od autora snad ani nečekám že to bude napsané jinak než skvěle,jediné mínus oproti jeho dalším knihám -nějak tu zatim není žádná opravdu zajímavá postava. Je tu ale pár opravdu dobrých a originálních nápadů a já se už nemůžu dočkat pokračování.

kateřina miklíková

01. 07. 2019

Zajímavě rozehraná série. Kniha mě bavila, zápletka zaujala a těším se na další pokračování. Sama jsem zvědavá, jak tohle může dopadnout. Celý můj názor na bloGu zde: https://trojtecka.blogspot.com/2019/07/hranice-imperia.html


Doporučujeme