e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Hraju, abych žil 1 – Jiný svět

Dmitrij Rus

179 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  Počet stran: 336
  Nakladatel: Fragment
  Série: Hraju, abych žil
  Díl: 1
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Lze vyměnit normální život za život ve virtuální realitě? Jeden z nejúspěšnějších titulů žánru LitRPG.

  Pohltila tě hra někdy natolik, až jsi zapomněl na svět okolo? Světem 30. let 21. století hýbe záhadný fenomén vtažení: vědomí hráče online hry se oddělí od těla a zůstane uvězněno ve virtuální realitě. Gleb neměl na výběr, nevyléčitelná nemoc ho donutila vtažení záměrně podstoupit. Ve hře ho čeká věčný život, noví přátelé, láska a nekonečné dobrodružství v úchvatném světě meče a magie.
   
  Píší se třicátá léta jednadvacátého století a světem se šíří záhadný fenomén nazývaný vtažení. Hráčům online her se stále častěji stává, že se jejich vědomí oddělí od smrtelného těla a zůstane navždy uvězněno ve virtuální realitě. Dokážete si představit peklo, které čeká na nešťastníka vtaženého do hry Tetris? Nebo bezmoc, kterou cítí hráč, který uvízl v tankovém simulátoru a několikrát denně se musí smažit v rozžhaveném pancíři bitevního stroje? Hráčům her na hrdiny se ovšem vtažením otevírá vyhlídka na nekonečné dobrodružství v úchvatném světě meče a magie. Gleb neměl na výběr, nevyléčitelná nemoc ho donutila záměrně podstoupit vtažení, aby z náruče smrti vytrhl alespoň své vědomí. Ve hře ho čeká věčný život, noví přátelé, láska, spousta dobrodružství a také nemálo překvapení. To největší tkví v tom, že na první pohled odlišný herní svět má s tím skutečným mnoho společného…

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Karolína Martiaková

22. 07. 2020

Jakožto hráč World of Warcraft jsem nevěděla, jestli chci sama hrát, nebo radši hltat tuhle knížku! Za mě moc povedená (jenom bych asi maličko ubrala na těch skvělých náhodách hlavní postavy, ale zase bez nich by možná byla knížka nudná) a doporučuju všem, co hrajou MMORPGČKA a zároveň jsou knihomolové jako já. Určitě by se ale mohla líbit i nadšencům do fantasy :)


Doporučujeme