e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Galerie mrtvých

Chris Carter

169 Kč

  Kategorie: Thrillery
  Počet stran: 368
  Nakladatel: BB Art
  Série: Robert Hunter
  Díl: 9.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  „Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“

  Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali.

   

  Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem a detektivové útvaru ultranásilných zločinů musí spojit své síly s agenty FBI. Společně s nimi se pak vydávají po stopě sériového vraha, jehož loviště nemá hranice, psychopata, pro kterého vraždy zdaleka nejsou jen zabíjení – považuje je za druh umění.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Karel Drda

15. 10. 2018

Typický Carter. Klišé, nepříliš originální zápletka, kterou však autor vyvažuje brutalitou zločinů. Jazyk plytký a možná bude i pravda, že nejde o žádné veledílo. S nadšením jsem však přečetl za noc, tak jako všechny předchozí knihy ze série a už se těším na další, která snad vyjde v roce 2019. Chcete filmově vyprávěnou detektivku? Carter jede.


Doporučujeme