Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Romantika
  Počet stran: 352
  Nakladatel: Baronet
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho.

  Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Karolína Šedivá

23. 05. 2020

Ach, pro pána krále! Celý den jsem se od téhle knížky nemohla odlepit. Příběh mě do sebe vážně vtáhl, zaťal zuby i drápy a nepustil. Už dlouho se mi nestalo, že bych 352 stran přečetla na jeden zátah. Dílo je to opravdu napínavé, dramatické, srdcervoucí, sladké, hořké... zkrátka všechno, co od knížky tohoto žánru potřebuji. Je mi jasné, že ne každému takhle sedne, ale pro mě se tato knížka stala opravdu dokonalým a oprosťujícím relaxem. Určitě doporučuji všem, kdo mají rádi dramaticky tragicko-sladkou romanci. A moc se mi líbilo, že i erotické scény byly napsány tak, že člověk věděl, jak jsou si ti dva navzájem až téměř posvátní, žádná přehnaná vulgarita. Vřele doporučuji.


Doporučujeme