e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Božská mrcha

Christina Laurenová

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Erotika
  Světová literatura
  Počet stran: 192
  Nakladatel: Jota
  Série: Božský bastard
  Díl: 6.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy.. Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda.

  Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí?

  Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska.

  Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují... A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano?

  Božská mrcha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme