e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Bennett Mafia : Zakázaná láska

Tijan

229 Kč

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – dívka, které se každý tak trochu bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettových a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně ochutná, jak nebezpečný je svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny.

Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím víc roste jejich vzájemná přitažlivost. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley znovu zatáhla do svého života. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení svých vnitřních démonů.

Překladatel: Jan Hlaváč
Kategorie: Erotika
Romantika
Počet stran: 480
Nakladatel: Baronet
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-269-1330-6
Dostupný formát: epub, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Kateřina Dušáková

22. 08. 2020

Konečně si dal někdo práci a přišel s originálnější a propracovanější romantikou anebo pro milovníky spojení erotiky, romantiky a akce ideální lahůdka. Celou recenzi najdete na http://vendi13.blogspot.com/


Doporučujeme