Anatomie skandálu

Sarah Vaughanová

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Česká a světová literatura
  Počet stran: 384
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Vy svému manželovi chcete věřit. Ona ho chce zničit.
  Je možné, že ani po dvanácti letech manželství o svém partnerovi nevíte vše?

  Sophiin manžel James, státní tajemník na ministerstvu vnitra, je milující otec a okouzlující muž. Proto Sophii zcela zaskočí, když je obviněn ze znásilnění. Je přesvědčená, že je nevinný, a zoufale se snaží zachránit svoji rodinu.

  Kate je právnička stojící na straně obžaloby — zkušená profesionálka, která ví, že u soudu vítězí ten, kdo předloží pádnější argumenty. Přesto vždy pátrá po pravdě. Je si jistá, že James je vinen, a hodlá se zasadit o to, aby za svůj čin zaplatil.

  Kdo má pravdu? Sophie, nebo Kate? A řídí se i něčím jiným než instinktem a osobními zkušenostmi? Sophie dobře ví, že navzdory privilegovanému původu není její krásný život nedotknutelný. Uvědomuje si to už od té doby, kdy se s Jamesem v Oxfordu poznali a ona zjistila, jak snadno se potěšení může zvrhnout v tragédii.

  ----

  Vaughanová přináší poutavý vhled do intrik obestírajících politický skandál a do napjatého vztahu mezi spravedlností a privilegovanými.
  - Booklist

  Anatomie skandálu je vzácná kniha, ve které se snoubí vybroušený styl, skvěle napsané postavy a vrcholně čtivý příběh. Zhltla jsem ji během jediného dne. Odehrává se ve fascinujícím prostředí Londýna a jako by se v něm Dům z karet propojil s Tajnou historií.
  Fiona Cumminsová, spisovatelka

  Neuvěřitelně autentický příběh s dramatickou zápletkou, jako vystřižený z novinových titulků. Vaughanová se noří do světa privilegovaných a mocných a poutavě a realisticky zobrazuje jeden skandál z mnoha úhlů pohledu. Je to neskutečně návykové čtení a zanechá ve vás spoustu podnětů k přemýšlení.
  Booklikes.com

  Výborně napsané, svižné, plné zvratů a překvapení.
  - The Independent


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme