e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Kladivo na čaroděje 05: Výtah do pekla

Jiří Pavlovský

89 Kč

  Formát titulu:
  Kladivo na čaroděje 05: Výtah do pekla epub, pdf, mobi
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 152
  Nakladatel: Epocha
  Série: Kladivo na čaroděje
  Díl: 5.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Tvůrce seriálu Kladivo na čaroděje se vrací v páté epizodě, která se tentokrát ponese v ryze hororovém duchu.

  Něco k smrti vyděsilo pacienty pražské nemocnice. Což by nebylo nic zase tak neobvyklého, kdyby ti pacienti nebyli už nějakou dobu v komatu. V chodbách pod nemocnicí se něco skrývá… něco prastarého a mocného. Něco, s čím si musí jít Felix Jonáš promluvit – a nezešílet při tom.
  Zároveň Klaudie vstupuje do paneláku na Jižním městě, ve kterém pravidelně dochází k několika velmi brutálním sebevraždám. To, co vypadá jako jednoduchý úkol, se brzo změní v boj o holý život. Panelák je posedlý zlem a nájemníci nejsou o nic lepší.
  Prastaří bohové i moderní přízraky – to je moc i na tým Felixe Jonáše.

  O sérii:
  Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martin

20. 10. 2013

Jak už se pomalu stává standardem je i tenhle díl velmi čtivý a zábavný. Akce se nezastaví a napětí roste do poslední chvíle. Prostě skvělá chuťovka na jedno odpoledne. Malou vadou na kráse je přehozená pasáž o Klaudii (v 57% knihy). Kde buď autor nešťastně zvolil retrospektivní pohled aniž by to nějak vysvětlil čtenáři anebo prostě jenom došlo k přehození kapitoly, který by měla patřit až do 84 % knihy.

Václav

27. 10. 2013

čtive, vtipne co dodat. Jen dal a hustěji

Pavla Lžičařová

31. 10. 2013

Mnohem lepší než první a druhý díl. Akční, čtivé, originální a úchyblné!

Martin

09. 05. 2014

Už dlouho mně nic tak nenakrklo. Tuhle sérii mám rád ale tohle bylo ztracených 5h života čtením nesourodého blábolu, kde byla slátána jedna nechutná, úchylná a morbidní scéna s druhou bez nějakého smyslu.


Doporučujeme