Číst hned

Dostupné formáty
a ukázky

Žánr: Česká literatura
Počet stran: 384
Nakladatel: Motto
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český

Nový román Radky Třeštíkové, nejčtenější české autorky součastnosti!

Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Barbora

31. 07. 2017

Moc hezké a příjemné čtení. Těšila jsem se na každou další stránku.

Jacinda

12. 09. 2017

Kdo chce ušetřit za antikoncepci, tato kniha je výhodnou jednorázovou koupí. Po přečtení zaručeně nebudete chtít manželství a zaručeně nebudete chtít ani děti. Třeštíková se zhostila své role chodící deprese s vervou a schopností jí vlastní. Defacto byly vybrány všichni zástupci ufňukaných, trpících, dementních a sobeckých lidí a smíchány do jednoho příběhu. Styl vyjadřování a úroven češtiny je zcela identická s Bábovkami. Minimální IQ potřebné k přečtení je 80. Opravdu se směju při vzpomínce na rozhovor, kdy si autorka stěžovala, že se někdy ve svých postavách ztratí natolik, že vůbec nevnímá okolí. Bodejť ne. Všechny jsou zcela identické a chovají se naprosto stejně. Nedivím se, že jí to pak dává zabrat. Přestože máme mezi postavami lékaře, luxusní dámu, ženskou posedlou míněním jiných, nebohou sociálně slabší osobu, fanatického stalkerského přítele a navrh ještě dva policajty, všichni do jednoho stejní. Jedinou výjimkou je Pavel, který svým vystupováním a mluvou konečně vybočil z řady. Nicméně je to vedlejší postava, takže smůla. Za celou dobu jsem si neoblíbila nikoho, jen se měnily stupnice nenávisti a protivnosti (michaela rulezz). Fanoušci detektivky rozhodně nečekejte nějaké extra investikativní jednání. Na druhou stranu je popularita této knihy a celkově třeštíkové zcela jasná. Kromě brutálního marketingu zde hraje roli hlavně fakt, že si v té snůžce tragédií a trápení opravdu každý najde něco, s čím se ztotožní.

21. 12. 2017

Kniha se mi líbila, vyhovuje mi autorčin styl. Líbí se mi spojení románu pro ženy s detektivkou, i když chápu, že to není pro každého. Konec byl příjemným překvapením.


Doporučujeme