Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Svět podle Norma: Může potřebovat restart

Jonathan Meres

139 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Beletrie pro děti
  Počet stran: 199
  Nakladatel: BB Art
  Série: Svět podle Norma
  Díl: 6.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf

  Proč jenom musel Norm usnout rovnou na hodině dějepisu? A když už za to dostal jako trest domácí cvičení, proč ho neudělal? A když už ho neudělal, proč místo toho nešel jezdit na kole?

  Samé záhady, ale aspoň na tu poslední je jasná odpověď: Norm nemůže jít jezdit na kole. Proč? Protože mu to kolo UKRADLI, proto!

  Katastrofa, říkáte? Jenže ono to je ještě horší. Celé se to totiž zamotalo tak, že kvůli té krádeži kola musel Norm slíbit, že půjde hrát fotbal… ačkoli tu poblbanou hru to-tál-ně nesnáší, krucitrdlo!

  SVĚT PODLE NORMA je prudce srandovní knižní série o klukovi, proti kterému se patrně spikl celý svět. Určitě se zalíbí všem, kdo mají rádi „malého poseroutku“ od Jeffa Kinneyho.

  Kniha je určena pro děti a mládež od jedenácti let, které jistě zaujmou i černobílé obrázky perfektně ztvárňující řadu humorných situací.

  Jonathan Meres je anglický herec a autor knížek pro děti, kterému jeho série vtipných a trefných příběhů o Normovi získala spoustu ocenění a chvály a hlavně hodně čtenářů. V češtině již vyšlo předchozích pět dílů: Může obsahovat ořechy, Může způsobit podráždění, Může vyvolat plynatost, Může vyžadovat baterie a Může být nakažlivé.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme