Objednávka

Dnes trochu ladíme naše systémy. Některé informace o objednávkách k vám proto doputují o něco později. 

Mobilní aplikace Palmknihy

Co umí aplikace Palmknihy? 

Mobilní aplikace Palmknihy slouží ke snadnému čtení e-knih a poslechu audioknih z našeho knihkupectví Palmknihy a e-výpůjček z knihoven. Umožnuje ale také čtení vlastních e-knih.  

Po přihlášení k vašemu účtu Palmknihy se celá vaše knihovnička automaticky do aplikace načte. Ušetříte si tedy spoustu přesouvání souborů. 

Aplikace Palmknihy a čtečky
Aplikaci Palmknihy lze nainstalovat na hardwarové čtečky knih se systémem Android (např. zařízení ONYX, C-TECH, inkBook, Energy Sistem, …).

Co mám dělat, když nemám čtečku? 

Možností je spousta, stačí telefon. Čím větší telefon, tím větší stránka. Moderní mobily nebo tablety (Android/iOS) dnes umí potlačit modré světlo a chránit Vaše oči podobně jako čtečka. Navíc jsou ideálním parťákem pro poslech audioknih.

Přehled všech verzí aplikace Palmknihy

 

Aplikaci Palmknihy NEPODPORUJÍ čtečky Kindle a Pocketbook. Není také dostupná pro systémy Windows a MacOS. 

 

Postup instalace Palmknihy do čtečky Android

Postup pro jednotlivá zařízení se může lišit. Vždy je ale třeba začít stažením instalačního souboru zde: instalační soubor (verze lite 2.2.3)

  1. Připojte čtečku kabelem k počítači a stažený soubor do čtečky přesunete.
  2. Nyní doporučujeme čtečku restartovat, aby se instalace dokončila.
  3. Po opětovném zapnutí čtečky je již možné aplikaci využívat, to znamená přihlásit se do online knihovny v rámci aplikace, kde bude vypůjčená e-kniha připravena ke stažení.
  4. Následně můžete číst off-line.

Pokud se aplikace na čtečce nezobrazuje, je možné, že máte na čtečce zakázáno instalovat cizí aplikace. V nastavení čtečky bude třeba povolit možnost instalace cizích aplikací.

 

Příklad instalace pro čtečku C-TECH Lexis

  1. Připojte čtečku přes USB kabel k PC a přesuňte instalační soubor do jakékoliv složky (např. do složky Download)
  2. Ve čtečce klikněte na tlačítko Úložiště a najděte instalační soubor (Např.: sdcard -> Download: app-eink-release.apk).
  3. Spusťte soubor a zvolte Instalovat/Instalovat on SD card*
  4. Nyní otevřete aplikaci a přihlaste se s údaji, které používáte k přihlašování na stránky www.palmknihy.cz. Při stahování e-knihy je potřeba být připojen přes wi-fi.
  5. Následně můžete číst off-line.

*V případě, že by Vám zařízení nedovolilo nainstalovat neznámou aplikaci, povolte v nastavení Neznámé zdroje (Nastavení -> Rozšíření -> Nastavení aplikace)

 

Čtečky Onyx Boox a inkBook

Aplikaci Palmknihy můžete také nainstalovat do čteček Onyx Boox (Poke, Nova, Note, Max) a inkBook (Classic, Prime, Lumos, Explore). Do těchto Android čteček aplikaci jednoduše stáhnete přímo z Obchodu Google Play.

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat