e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Žena v Orient expresu

Lindsay Jane Ashfordová

199 Kč

  Kategorie: Světové krimi
  Počet stran: 320
  Nakladatel: Jota
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Agatha Christie chce zapomenout na své nevydařené manželství, které po mužově nevěře skončilo rozvodem, a tak se zlomeným srdcem a pod falešným jménem nastupuje do Orient expresu, aby alespoň na nějaký čas utekla co nejdál. A není jedinou cestující, která skrývá tajemství.

  Její spolucestující Katharine Keelingová, jejíž manželství skončilo tragicky po šesti měsících, je velmi přitažlivá žena, za níž se muži otáčejí, ona si ale své ženství plně vychutnat nemůže.

  Trojlístek doplňuje čerstvě provdaná Nancy Nelsonová, která však pod srdcem nosí dítě jiného muže, s nímž se brzy shledá, nebo v to alespoň doufá.

  Všechny tři ženy pečlivě tají svou minulost, ale jak se vlak blíží na Blízký východ, jejich životní příběhy se překvapivě proplétají a nečekaně rozvíjejí. Ženy pomalu a opatrně sdílí svou bolest a utvářejí mezi sebou přátelské pouto s puncem sdíleného tajemství.

   

  V hlavní roli Hercule Poirot? Ne, tentokrát přímo Agatha Christie.

  Orient expres odjíždí bez slavného Hercula Poirota… na palubě s Agathou.

  Podaří se slavné spisovatelce rozplést všechny záhady a pochopit všechna tajemství, stejně jako se to povedlo slavnému Herculu Poirotovi?

  Lindsay Jane Ashfordová je britská autorka a novinářka, stala se první ženou, která absolvovala cambridgeskou Queen´s College, kde studovala kriminologii. Pracovala pro BBC, poté odešla na volnou nohu a navštěvovala kurzy psaní.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme