Pohřbená tajemství

Joseph Finder

199 Kč

Kategorie: Světové krimi
Thrillery
Počet stran: 416
Nakladatel: Mystery Press
Série: Nick Heller
Díl: 1.
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

UNESLI JI A POHŘBILI ZAŽIVA. JEJÍ JEDINOU NADĚJÍ JE NICK HELLER…

Když je Alexa Marcusová, dospívající dcera multimilionáře a titána hedgeových fondů, unesena, obrátí se její zoufalý otec na rodinného přítele Nicka Hellera, soukromého vyšetřovatele, který se vyzná jak v zasedacích místnostech korporátních společností, tak v temných uličkách.

Vzápětí se na internetu objeví přímý přenos, v němž Alexa prosí o život. Dívka je uvězněna v děsivé noční můře – je pohřbena zaživa a ve dne v noci ji sleduje kamera. Její únosci jsou krutí a vynalézaví, ale bývalý agent tajné služby Nick Heller má vlastní metody, jak se vypořádat s problémy.

S pomocí zvláštní agentky FBI Diany Madiganové si Heller klestí cestu bludištěm manipulací a lží s jediným cílem: dopadnout únosce dřív, než Alexa zemře. Někteří velice vážení a vysoce postavení lidé jsou však odhodlaní pohřbít svá temná tajemství za každou cenu. Netuší ale, že Nick Heller se nezastaví před ničím…

_____

„Soukromý vyšetřovatel Nick Heller je chlap, kterého chcete mít na své straně, kdykoli se dostanete do potíží. Přestože se v jeho případě nelze nevyhnout srovnání s Childovým Jackem Reacherem, je to hrdina naprosto svébytný: neokázalý, lidský, kdykoli ochotný pomáhat, ale také pomoc přijímat. Jakmile tuhle knihu otevřete, už ji neodložíte, dokud ji nepřečtete.“

– Washington Post


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Libor

23. 04. 2020

Velmi zavádějící srovnání s Jackem Reacherem v recenzi mne mrzí. Hlavní hrdina tahá s klobouku tu FBI, tu exKGB, tu odborníka na počítače. Není to ani osamocený ranař, ani geniální kombinátor. Celou knihou proplujete bez opravdového wow, nebo zápalu. Průměrná detektivka 60%.


Doporučujeme