Žoldnéři

Tomáš Bartoš

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 360
  Nakladatel: Ing. Miroslav Žamboch - EF
  Rok vydání: 2007
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Polovina dvacátého třetího století. Krvavé korporační války o vládu nad Sluneční soustavou pominuly, přišel čas absolutních profesionálů, hi-tech žoldnéřů. Jen ti mohou provést na Plutu extrémně utajený výsadek a bez krveprolití získat kontrolu nad vědecko-průmyslovou základnou.
  Jenomže něco se zvrtne a ke slovu přicházejí orbitální obranné komplexy, flotily termojaderných křižníků, ultimativní pozemní zbraně…
  … v říši metanového ledu při mínus dvěstěčtyřiceti stupních pod nulou je lidské tělo tak neskutečně křehké…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

06. 07. 2012

Rozhodně doporučuju přečíst.jedno z nejlepších akčních SF. posledních let. K dokonalosti chybí už jen další práce od tohoto autora.

pavel

09. 07. 2012

Solidně postavený a velmi čtivý román. Dostanete vše co obálka a nadpis slibuje. Akci, ostřílené prfesionální vojáky, trochu tajemna a překvapení.

Jakub

18. 07. 2012

Nějak jsem tuhle knihu nedokázal překousnout - mnoho textu, zmatky v ději a ve finále se vlastně nic moc neděje. Převod do el. podoby mohl být lepší. Pro fanoušky military sci-fi doporučuji spíše knihy Roberta Fabiana.

Martin

17. 09. 2012

Dovolím si citovat recenzi která vyjadřuje i můj názor:Přestože Žoldnéři ani zdaleka nesplnili mé očekávaní ohledně nadupané akce a spádu děje, jsou knihou, která nenudí a čte se vcelku příjemně. Je na ní znát, že autor má obsáhlé vědeckotechnické znalosti, které přetavil například do principu fungování zbraňových i dopravních systémů, jež v knize popisuje. Přesto nestaví na první místo techniku, bez níž by na tak nehostinném místě nikdo nepřežil, ale skutečné lidi z masa a kostí, kteří jsou na ní stoprocentně odkázáni. Závěrem snad jen vyjádřím přesvědčení, že pokud se v budoucnu setkám s další knihou Tomáše Bartoše, nejspíš také skončí v mé knihovně. zdroj: http://neviditelnypes.lidovky.cz/recenze-zoldneri-tomas-bartos-dek-/p_scifi.asp?c=A070924_220656_p_scifi_hpe

Kristian Chrz

07. 10. 2012

Jedna z nejlepších českých akčních SF, co jsem kdy četl. Přiznávám, četl jsem tu knihu asi 4x :)

Karel Vovsík

21. 12. 2012

Jedna z nejlepších knih,co jsem v životě přečetl a že jich bylo! Přečetl jsem ji jedním dechem. Prostě skvělá,dávám pět hvězdiček.

Martin

24. 06. 2013

Knizku jsem precetl jednim dechem. A rozhodne se jedna o jednu z nejlepsich ceskych SCI-FI

Radek 1

18. 10. 2017

Tuhle knížku mám v knihovničce už delší dobu. Ale pořád se k ní vracím, protože dobrodružství žoldnéřů na Plutu, kteří začnou nemožnou misí a končí jako hrdinové celé Sluneční soustavy, to je kniha, kterou stojí za to znovu si přečíst.

Jan

07. 10. 2019

Doporučuji

Vladislav

01. 11. 2019

Jedním slovém skvělé.


Doporučujeme